Velvele 2 Yaşında!

Dünya Güneş’in etrafında bir tur daha attı ve o kutlu gün gelip çattı. Canımız, ciğerimiz Velvele’miz ikinci yaşını bitirdi!

Kafamızda deli sorularla, minnoş minnoş kenarda takılırız diyerek çıktığımız yolculukta başımızı döndüren bir hızla yol almanın şaşkınlığı da kısacık bir zamanda bizi bağrınıza basmanın mutluluğu da baki.

Lubunya ve feminist yazına bir su damlası kadar katkı yapabildiysek bu iki yılda ne mutlu bize. Damlaya damlaya dolup taşan havuza yazılarıyla, çevirileriyle, şiirleri, öyküleriyle, görüşleriyle katkı sunan herkese minnettarız. Bugün Velvele diye bir medya kolektifi varsa, mimarı sizlersiniz.

Ama en büyük teşekkürümüz elbette ki takipçilerimize. Büyük heveslerle yazıp çizdiklerimizi, çevirdiklerimizi okuduğunuz, paylaşmaya değer gördüğünüz ve desteğiniz için minnettarız. İyi ki varsınız…

Bu yıl da, tıpkı ilk yaş günümüzde olduğu gibi, siteye katkı sunan dostlarımızdan Velvele’nin doğum günü şerefine bir şarkı istedik. Bir gün yan yana gelebilme hayali kurmayı sürdürüyoruz! O zaman kadar şarkılar bizi, sizi söylesin.

Yeni yaşımızda da ortalığı velveleye dewamke!

Görsel: Dnyaneshwar Bembade

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.