Ne İzleyek Abla?

Koronavirüs salgının birçoğumuzu eve kapattığı şu günlerin ne kadar süreceğini henüz bilmiyoruz. Ortada dolaşan doğruluğundan emin olamadığımız sayısız teori, öngörü ve bilgi internet üzerinden üzerimize sağanak halde yağarken sinirleri sağlam tutmak zorlaşıyor. Velvele için bu sürece faydası olacak listeler hazırlayalım dedik ve ilk olarak Fakfukfon TV‘nin kapısını çaldık. Bir yıldan uzun süredir Instagram’da “maço heteroseksüel erkekler hakkında olmayan” dizileri, belgeselleri ve şovları arşivleyen Fakfukfon TV sizler için queer veya güçlü kadın karakterlerin hikayelerini anlatan dizilerden oluşan bir seçki hazırladı.

Dizilerin hepsi Fakfukfon TV’nin daha önce paylaştığı yapımlar. Bu nedenle her biri için açıklama yazmak yerine ilgili postları tek tek linkledik. Farenizi dizilerin adlarına getirip tıklarsanız doğrudan hesaptaki ilgili posta ışınlanacaksınız. Fikir edinmek için ihtiyacınız olan açıklamalar orada. 

İyi seyirler…

Velvele’nin notu: Pose‘u da buraya eklemek boynumuz borcu. Zira, Fakfukfon TV’de sayısız kez diziden bahsedilmişken ilgili bir postun olmamasını ayıpladık. 

Author

Bir Cevap Yazın